הפיצרייה שלנו

פיצרייה בחבילת “הכל כלול”
לעיתים אנו הולכים ברחובות העיר, תועים ותוהים היכן יש מקום ראוי שישביע כהלכה את רעבוננו. בין שלל רשתות מזון מהיר, מסעדות ובתי קפה, אנו תרים אחר משהו טעים, במחיר סביר ומהר ככל האפשר. פיצה איטלקית עם הרוטב הנכון והמדויק היא תמיד מענה לכל ציפיותינו. כשאנו מחפשים אחר פיצרייה ברמת השרון, נדמה שאין אנו צריכים עוד ללכת סחור סחור.

פיצרייה ברמת השרון היכולה להעניק לנו גם אווירה, משלוחים חינם, איכות ומחיר כדאי בחבילה אחת כוללת, זאת פיצה מאמא רסקו.

על פיצה, תוספות ומה שביניהם
פיצה מאמא רסקו מציעה בצק דק עם רוטב איטלקי עשוי במידה ובטעם הנכונים. אנו מדברים על גבינה אמיתית ולא מתפשרים על שאר תחליפים הקיימים בשוק. פיצה רמת השרון ניתן למצוא בלא מעט מקומות, אך טיב ואיכות הגבינה הוא דבר שמייד תבחינו בו. בפיצרייה של פיצה מאמא רסקו תוכלו לבחור איזה תוספת שתרצו וכמה שרק תרצו.
לבחירתכם פפרוני, זיתים שחורים, קלמנטה, בצל סגול, גבינת פטה ועוד…

פיצה מאמא רסקו, מכתיבה את הטעם ואת האיכות

טעם באחריות מלאה
אם עדיין לא השתכנעתם, אנו יותר מאשר מזמינים אתכם לבוא ולטעום.
אחרי הכול אין יותר טוב ממראה עיניים וממגע שפתיים.
פיצה מאמא רסקו עושה שימוש בחומרי הגלם הטובים ביותר ולכן יש לנו את הביטחון לבוא ולהצהיר כי אתם לא תתאכזבו.

פיצרייה ברמת השרון – איכות מקומית
פיצריות מקומיות מעניקות לעתים מענה איכותי הרבה יותר בהשוואה לרשתות הגדולות בעלות הסניפים הרבים, כיוון שהן יכולות להתמקד באיכות ולספק לתושבי הסביבה יחס אישי.
מאמא רסקו – פיצרייה ברמת השרון, מבוססת בדיוק על עיקרון זה – מקום משפחתי ושכונתי, קטן אך איכותי ועם טעם גדול. פיצרייה ברמת השרון זאת מקפידה על שימוש בחומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר אשר מעניקים לפיצה את טעמה האלוהי. בין השאר מקפידה הפיצרייה על בצק פריך ודק, גבינת פרמג’ן ורוטב עגבניות מקורי – בדיוק כמו באיטליה.
העובדה כי מאמא רסקו – פיצרייה ברמת השרון, אינה מחויבת לאף רשת גדולה מתירה לה להתאים את התפריט לתושבי הסביבה ולהציע פיצות לא כשרות בשילובי בשר – יתרון משמעותי לחובבי פיצת הבית; פיצת צ’יקן ופיצת חזה האווז המושבעים.
הפיצרייה מפעילה גם שירות משלוחים יעיל לרווחת הלקוחות הנאמנים שמאז הקמתה לא מחכים זמן רב למשלוח אלא מקבלים אותו במהירות רבה.

מאמא רסקו מספקת לתושבי רמת השרון את הפיצה האיכותית ביותר, והכול – מתחת לבית.

אין באמת סיבות נוספות להמשיך ולחפש אחר פיצרייה ברמת השרון.
פיצה מאמא רסקו תגיע עד אליכם הביתה במהירות האפשרית ואם תרצו תוכלו לבוא וליהנות מהאווירה הנעימה והמיוחדת בפיצרייה עצמה.

ככה או ככה, הנאה מהריח, מהטעם ומהתוספות המפנקות מובטחת כבר מהרגע הראשון.